Ana Sayfa         Hakkımızda        Takip et        Ara        İletişim

Özgeçmiş

Paylaş

 

Takip et

 
Uz. Psk. Ceren Koç

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2009 yılında onur derecesiyle mezun oldum. Aynı yıl girdiğim Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans’ını 2011 yılında obsesif-kompulsif bozukluk üzerine yazdığım proje ile bitirdim. 60 saatlik psikoterapi iç stajını Doğuş Üniversitesi Psikoloji Eğitim Merkezi’nde süpervizyon alarak tamamladım.

2009 yılında gönüllü olarak çalışmaya başladığım Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği’nde ergenlerle ve gençlerle çalışmanın yanı sıra akademik çalışmalarda ve araştırmalarda yer aldım.

Ulusal ve uluslarası projelerde araştırmacı ve ekip lideri olarak görev yaptım. Dernek bünyesinde verilen eğitimlerde eğitici olarak yer aldım.

Sigara, alkol ve madde bağımlılığı programının (SAMBA) geliştirilmesinde çalıştım. Cezaevi pilot uygulamalarında grup liderliği yaptım.

Bağımlılık Profil Indeksi (BAPI) isimli ölçeğin geliştirilmesinde yer aldım. Psikologlara verilen

SAMBA eğitiminde eğitici olarak görev yaptım.

Farklı alanlarda sorunlar yaşayan birçok ergen ve gençle çalışma fırsatım oldu.

Danışan/Hasta görmenin yanı sıra, Yeniden Derneği‘nin yürüttüğü gençlere hizmet veren bir projede çalışan psikologlara eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor ve ekip liderliği yapıyorum.

Formal özgeçmişim için tıklayın.

 

Ana Sayfa         Hakkımızda        Takip et        Ara        İletişim

 
Tüm Hakları Saklıdır. www.ruhsalgazete.com 2019                 Tasarım ve Yazılım Bayram İLYASOĞLU